Kurumsal

HAKKIMIZDA

ALISVITA olarak ne yapıyoruz?

Gayrimenkul sektöründe yılların tecrübesine sahip uzman kadromuzla, müşterilerimize gayrimenkul projelerinin pazarlama ve satış hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerde kalite, dürüstlük, müşteri memnuniyeti ve etik değerler bizim için her zaman önceliklidir. Değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, yenilikçi ve etkili pazarlama stratejileri geliştirerek, projelerin başarılı bir şekilde hayata geçmesine destek olmaktayız. Sektördeki güvenilirliğimiz, uzmanlığımız ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, yatırımcılarımızın güvenle gayrimenkul yatırımı yapmalarını sağlıyoruz.
Gayrimenkul yatırımcılarımızın yatırımlarından en yüksek verimi almaları için, vatandaşlık süreçlerini de yönetiyoruz. Uzman ekibimiz, müşterilerimize yatırım yapacakları ülkelerin vatandaşlık mevzuatı hakkında detaylı bilgi vererek, vatandaşlık başvurularını takip ediyor. Vatandaşlık başvurularının süreçlerini titizlikle takip ederek, yatırımcılarımızın vatandaşlık sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamasını sağlıyoruz. Bu sayede yatırımcılarımız, yatırımlarını tam anlamıyla değerlendirebiliyor ve hedeflerine ulaşabiliyor.

10

Yılı Aşkın Sektör Tecrübesi

NEDEN ALISVITA?

Yatırımlarınıza Global Bakış, Profesyonel Uzmanlık!

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak, kaliteli hizmetlerimizle gayrimenkul projelerinin değerini artırmak ve yatırımcılara kazanç sağlamak ve etik değerlere bağlı kalarak, sektörde güvenilir bir marka olmak ve sektöre değer katan projelerin başarılı bir şekilde hayata geçmesine destek olmak.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, yaratıcı ve sürdürülebilir çözümler sunarak, gayrimenkul sektöründe lider bir pazarlama firması olmak ve Gayrimenkul projelerinin başarıya ulaşması için öncü bir marka olarak, yenilikçi ve etkili pazarlama stratejileriyle sektöre yön vermektir.

Hedefimiz

Müşterilerimize hızlı, doğru ve şeffaf bilgi akışı sağlayarak, onların gayrimenkul yatırımlarında güvenle bizimle çalışmalarını sağlamak ve Pazarlama ve satış faaliyetlerinde sürekli yenilikçi ve etkili stratejiler kullanarak, sektördeki rekabeti aşarak müşteri memnuniyetini artırmak ve büyümeyi sürdürmek.

ALISVITA NELER YAPTI?

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projelerini hedeflerine ulaştırmak için buradayız..

10 +

Yıl Tecrübe

15 +

Uzman Danışman

4289 +

Mutlu Müşteri

100 %

Memnuniyet

×